O firmie Tik Tak

Profesjonalizm i najwyższ jakość usługi

Wszystko o tik Tak

Firmę Tik Tak powstała w 2017 roku w Polsce. Oferujemy usługi wynajmu i serwisu kabin toaletowych, urządzeń sanitarnych, kontenerów biurowych i sanitarnych, ogrodzeń przestawnych. Świadczymy usługi dla firm budowlanych, instytucji, a także dla klientów indywidualnych. Jeżeli organizujesz koncert, wesele, imprezę firmową i w danym momencie potrzebujesz zastępczej toalety, ogrodzenia bądź transportu, to dobrze trafiłeś. Każdy klient jest indywidualny i wyjątkowy. Nasze profesjonalne podejście sprawia, że możesz poczuć się usatysfakcvjonowany z naszych usług.

Nasze auta wyposażone są w sprzęt w najwyższej jakości, a nasze myjki ciśnieniowe niezbędne do czyszczenia i serwisu kabiny spełniają przepisy BHP.

Podstawą i najważniejszą częścią naszej pracy jest profesjonalizm. Dzięki środkom chemicznym i specjalistycznym urządzeniom nasz prace wykonywane są na najwyższym poziomie.
dlaczego Tik Tak?

Co nas wyróznia

Oferujemy usługi wynajmu i serwisu kabin toaletowych, ogrodzeń przestawnych i pisuarów wolnostojących.
- 01
Przyjaźni ekologicznie
W toalecie powinna być stosowana mieszanka torfu z drobno zmieloną korą sosnową, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się podłoże pod iglaki. Warto również dodać preparat przyspieszający kompostowanie.
- 02
Konkurencyjne ceny
Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były w jak najlepszych cenach. Gwarancja konkurencyjnej wyceny naszych usług to atut, na który wart postawić! Zapraszamy do współpracy.
- 03
Najwyższa jakość
Świadczymy najwyższej jakości usługi i dysponujemy sztabem doradców. Nasza dewiza to doświadczenie, precyzja, terminowość oraz zadowolenie klienta.

Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 16:00

biuro@etiktak.pl
www.etiktak.pl

ALL Service Group Sp. z o.o.
20-209 Lublin, ul. Frezerów 3

Zadzwoń teraz - +48 570 330 400​